28.08.22
Spektakl charytatywny w Wejherowie

Można obejrzeć ciekawe przedstawienie i jednocześnie zrobić coś dobrego. Po raz kolejny wejherowianie wystawiają spektakl, a pieniądze ze sprzedaży biletów przekażą na rzecz wejherowskiego Hospicjum Domowego pw. św. Tadeusza Judy.

Wejherowskie Centrum Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie przygotowały spektakl charytatywny „Gdzie on jest?” To już cykliczna akcja instytucji, które tworzą widowisko z udziałem mieszkańców miasta. Dochód ze sprzedaży biletów przekazywany jest na potrzeby Hospicjum Domowego pw. św. Tadeusza Judy. W tym roku jest to przedstawienie dla dużych i małych. Jak zaznaczają organizatorzy spektakl jest odpowiedni dla grupy wiekowej od 5 do 105 lat, czyli jest to doskonałe widowisko dla całych rodzin.

Pewnego dnia mali niebiescy przyjaciele budzą się i okazuje się, że ich mentor i opiekun zniknął! Jak przystało na wiernych towarzyszy wyruszą na poszukiwanie zaginionego przyjaciela. Jeśli chcecie  przekonać się, kto stanie im na drodze – nie może zabraknąć Was na widowni Filharmonii Kaszubskiej 6 września. Poznacie wtedy rezultat poszukiwań, a może i sami odegracie w niej jakąś istotną rolę? Niezależnie od tego jakie będą efekty – z pewnością zrobicie coś dobrego!

Cena biletu jest symboliczna, bo wynosi 30 zł. Spektakl odbędzie się 6 września w Wejherowskim Centrum Kultury o godz. 18.

Organizatorzy i aktorzy chcą zebrać jak największą kwotę, aby pomóc potrzebującym. Po przedstawieniu odbędzie się licytacja atrakcyjnych voucherów przygotowanych przez sponsorów m.in. rejs promem Polferries ufundowanym przez Polską Żeglugę Bałtycką oraz pobyt 3-dniowy (2 noce) w hotelu Anders (na Mazurach) i w pięciogwiazdkowym hotelu Grand Lubicz w Ustce. A to nie wszystkie atrakcje przygotowane dla uczestników licytacji.

Wszystkie informacje o spektaklu dostępne TUTAJ