05.12.22
Jarmark Bożonarodzeniowy w Wejherowie

Wejherowo zaprasza na Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie lodowisko, kolorowa karuzela oraz stoiska z wyrobami regionalnymi, doskonałymi na prezent gwiazdkowy.

Wejherowski Jarmark rozpoczyna się 6 grudnia i potrwa do 23 grudnia. Jarmark można odwiedzać przez cały tydzień od godz. 12. W tygodniu organizatorzy zapraszają do godz. 19. W weekendy przygotowano dodatkowe atrakcje, a stoiska będą czynne aż do godz. 21.  

 

Ustawiono 20 stoisk z bogatą ofertą świątecznych dekoracji i pomysłów na prezenty dla bliskich. Znajdą się tam m.in.: ręcznie wykonane ozdoby, stroiki, biżuteria, świąteczne wyroby i słodycze – np. pierniki, bombonierki, aromatyczne kawy i herbaty. Coś dla siebie znajdą także smakosze. Na jarmarku nie zabraknie specjałów z różnych regionów Polski i świata. Zakupić będzie można m.in.: regionalne wędliny, ryby, góralskie sery, chleb, wileńskie specjały, miody, słodycze i domowej roboty wypieki. Na miejscu będą też dostępne dania na ciepło i rozgrzewające napoje: kawa, gorąca czekolada, świąteczna herbata oraz grzaniec.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z przejażdżki przepięknie oświetloną, świąteczną karuzelą. A dla amatorów łyżwiarstwa otwarte zostanie lodowisko. Zarówno karuzela, jak i lodowisko będą otwarte bezpłatnie, w godzinach funkcjonowania Jarmarku.

 

Uroczyste otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego zaplanowano na 6 grudnia na godz. 16.00