20.07.09
Wspólnie z IRS zbadamy opinie o Gdyni w oczach turystów

Niemiecka firma  IRS wspólnie z Agencją Rozwoju Gdyni oraz przy wsparciu Serwisu Informacji Turystycznych Polskiej Agencji Prasowej rozpoczyna badanie poziomu zadowolenia klienta turystycznego z pobytu w Gdyni. Celem projektu jest podniesienie jakości usług turystycznych oraz stworzenia pakietu produktów odpowiadających coraz bardziej rosnącym wymaganiom klientów.

W ciągu ostatniego miesiąca firma IRS, Agencja Rozwoju Gdyni oraz Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna wspólnie pracowały nad dostosowaniem niemieckich narzędzi badawczych, które mają służyć zebraniu odpowiednich danych od turystów. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych metod badawczych i wykorzystaniu doświadczenia partnerów powstanie unikatowy i kompleksowy obraz miasta.

Badania jakości usług i produktów turystycznych dla Miasta Gdyni to pierwszy projekt na tak dużą skalę prowadzony w Polsce. Już niedługo w takim samym badaniu weźmie udział Pomorze.

Polska Agencja Prasowa udostępniła Serwis Informacji Turystycznych jako narzędzie popularyzacji projektu wśród respondentów. Dzięki oferowanym przez Serwis usługom dystrybucji informacji wszelkie szczegóły dotyczące badania dotrą do mediów, dziennikarzy, a także odbiorców indywidualnych.

Zatem zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety pod adresem https://www.webropol.com/P.aspx?id=343710&cid=114423. Państwa opinia jest dla nas ważna! Na podstawie Waszych wypowiedzi oraz wypowiedzi gości naszego miasta zostaną podjęte działania, które w przyszłości podniosą jakość usług turystycznych w Gdyni. Udział w ankiecie jest dobrowolny i trwa ok. 5 minut. Zapewniamy całkowitą dyskrecję i anonimowe wykorzystanie danych, które od Państwa otrzymamy.