02.06.12
„Szkicownik Moderny” – konkurs plastyczny na Gdyńskim Szlaku Modernizmu

Gdyński Szlak Modernizmu to nie tylko pomysł na alternatywne zwiedzanie miasta, w tym z audioguidem, mapką tras i obiektów architektury modernistycznej, a także licznych atrakcji. Ideą Szlaku jest także inspirowanie współczesnych twórców, miłośników m.in. fotografowania, rysowania, a także różnych, alternatywnych form plastycznych i artystycznych. Rytm, światło, geometria architektury modernizmu stanowi niewątpliwą inspirację dla wielu twórców, także amatorskich. Proponujemy zatem Państwu kolejny projekt – akcję, którą mamy nadzieję zachęcimy do sprawdzenia swojego talentu i potencjału wielu miłośników rysunku, akwareli czy wszelkich form szkicowania obiektów architektonicznych.

Nagroda główna: to równowartość 750 PLN, w tym kupony do wykorzystania w sieci sklepów storm24.pl

Ponadto chcemy wyróżnić dodatkowo minimum 5 prac (osób), w tym m.in. zestawami książek, materiałów plastycznych oraz innymi atrakcyjnymi nagrodami (w tym Rejs do Szwecji dla 2 osób).

Pula nagród może zostać powiększona w stosunku do regulaminowej.

Regulamin do pobrania pod linkiem: http://arg.gdynia.pl/do_pobrania.html

UWAGA termin nadsyłania prac do 11 czerwca 2012 r.

Organizatorem konkursu jest Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o.

Partnerem strategicznym konkursu jest Miasto Gdynia.

Ponadto partnerami konkursu są m.in. sieć sklepów plastycznych storm24.pl, Stena LINE oraz Kolibki Adventure Park.

Przypominamy, że w zeszłym roku wielkim powodzeniem cieszyła się I edycja konkursu fotograficznego "Oko Moderny", który zostanie również powtórzony AD 2012, ale o tym w następnych informacjach na stronie i FB.