27.11.18
Made restaurant

Restauratorzy, szefowie kuchni, kelnerzy i sommelierzy, producenci i dostawcy żywności oraz osoby związane z branżą gastronomiczną spotykają się 28 listopada br. w Gdyni na konferencji „MADE RESTAURANT”. Tym razem nie będą gotowali, tylko rozmawiali o specyfice tego biznesu i dzielili się swoim doświadczeniem.  

 

Program konferencji jest bardzo różnorodny zarówno pod względem tematyki oraz formy jej prezentowania. Prelekcje przeplatane będą moderowanymi debatami. Zaproszeni goście omówią ciekawe case stady, nie zabraknie również ożywionych dyskusji.


Będzie można się dowiedzieć, jak zbudować silną markę firmy. Pokazane zostaną wskaźniki mierzące skuteczność działań w restauracji. Będzie można poznać najbardziej newralgiczne punkty zarządzania restauracją. Prelegenci przedstawią najnowsze trendy w restauracjach. Konferencja będzie to spotkanie praktyków, którzy wymienią się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami dot. obecnej sytuacji w branży.


Wśród prelegentów będą m.in. Ewa Malika Szyc Juchnowicz z restauracji Malika, Rafał i Piotr Wałęsa z restauracji Sztuczka, Rafał Niewiarowski właściciel restauracji Dym na wodzie w Ustce i Viva Italia w Koszalinie, Klaudia Sroczyńska, autorka bloga „Dusiowa kuchnia”. 

Program konferencji dostępny na stronie https://maderestaurant.pl/konferencja-gastronomiczna-gdynia/