03.06.12
Konkurs plastyczny „Namaluj Legendę Morską Gdyni”

Legenda Morska Gdyni to niezwykłe, barwne postaci kapitanów, budowniczych portu gdyńskiego  i odkrywców, to legendarne statki i okręty oraz miejsca historyczne, zajmujące znaczące miejsce w sercach Gdynian i Polaków.

Zapraszamy do wspólnej zabawy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Narysuj, namaluj czy wyklej swoją wizję Legendy Morskiej Gdyni! Wystarczą do tego farby, talent i niczym nie ograniczona wyobraźnia!

 

Prace można tworzyć przy użyciu dowolnej techniki rysunkowej, malarskiej czy kolorystycznej. Uczestnicy mogą korzystać z kredek, ołówków, farb, mogą też przygotować prace w formie kolażu. Najważniejszy jest pomysł i dobra zabawa! Prace powinny przedstawiać tematy związane z Legendą Morską Gdyni, takie jak np.  gdyńskie zabytki związane z morzem, statki i okręty, pejzaże, postaci historyczne, detale marynistyczne, itp.

 

Prace można składać w siedzibie organizatora – Agencji Rozwoju Gdyni – przy ul. Świętojańskiej 141, 81-404 Gdynia lub przesłać pocztą do dnia 22 czerwca.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Atrakcyjne nagrody czekają!

Regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.arg.gdynia.pl (zakładka "do pobrania")