30.12.14
Gdyńska Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem

Gdynia po raz drugi będzie współgospodarzem zabawy sylwestrowej „Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem” na Skwerze Kościuszki.

Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00. Na scenie wystąpią gwiazdy z Polski i nie tylko, m.in. Ewa Farna, Krzysztof Krawczyk, Loona, Stachursky, Doda, Big Cyc, Stefano Terrazzino, Kombii, chór Sound'n'Grace, Bednarek, Ewelina Lisowska, Mrozu, Ania Wyszkoni, Sylwia Grzeszczak. Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod hasłem Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Największa scena w Polsce stanie na skwerze Kościuszki, w tym samym miejscu, w którym była zlokalizowana 11 miesięcy temu. Tym razem zamieni się w statek, który zawijać będzie do kolejnych portów na obu półkulach.

Imprezę poprowadzą: Krzysztof Ibisz, Anna Głogowska, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciek Rock, Agnieszka Popielewicz oraz Darek Maciborek z radia RMF FM.

Organizatorzy przewidzieli też występ artystów znanych z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i tak w rolę Justina Biebera wcieli się Artur Chamski, Nicki Minaj zagra Marek Kaliszuk, Shakirę Katarzyna Skrzynecka, Toma Jonesa Bilguun Ariunbataar, sir Eltona Johna Paweł Tucholski, Sabrinę Maja Bohosiewicz, a Mariusz Totoszko wystąpi jako Mick Jagger.

Partnerzy: Centrum Handlowe Klif

Partnerzy medialni: Gazeta Wyborcza, Dziennik Bałtycki, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Kurier Gdyński

Zapraszamy do wspólnej zabawy!