12.06.16
Gdynia czeka na ciekawe filmy o gospodarce morskiej

Miasto Gdynia wraz z Pomorską Fundację Filmową ogłosiły konkurs na film propagujący perspektywy związane z sektorem gospodarki morskiej. Nagrodą jest 15 tys. zł i realizacja filmu.

Gatunek produkcji jest dowolny. Może to być dokument, teledysk, reportaż, czy impresja.  Scenariusz powinien propagować zatrudnienie w sektorze gospodarki morskiej, jako szansy na zatrudnienie w tej dynamicznej gałęzi przemysłu i usług. Organizatorom konkursu zależy na nowoczesnym ujęciu tematu, który trafi swoim przekazem do ludzi młodych i skłoni ich do związania się z tym sektorem gospodarki, stwarzającym szerokie szanse rozwoju. Warto również zauważyć, że Gdynia ze względu na swoje położenie oraz otwartość jest ważnym miejscem, w którym ten przemysł rozkwita. Czas trwania filmu nie powinien przekraczać 5 minut.

Scenariusz filmu wraz z niezbędnymi załącznikami należy przesłać do 15 lipca br. Kapituła konkursu do końca lipca wybierze zwycięskie prace do realizacji. Do udziału w konkursie nie należy przesyłać scenariuszy, które powstały przed 2016 r., bądź zostały wykonane na inne zlecenie.

Regulamin konkursu.