30.04.10
Bieg z Cyklu Salomon Trial Running - 9 maja w GDYNI

9 maja 2010 w Gdyni, bieg GRINGO TRAIL RUNNING – kolejną edycję cyklu SALOMON Trail Running.

Po raz drugi w Gdyni, mamy możliwość goszczenia prestiżowego cyklu Salomon Trial Running. 9 maja wszyscy aktywni miłośnicy biegania oraz marszobiegu, będą mogli uczestniczyć w GRINGO TRAIL RUNNING - więcej inforamcji na stronie www.gringo.pl

Agencja Rozwoju Gdyni, podobnie jest tak jak rok temu jest Partnerem strategicznym przedsięwzięcia.

Tym razem areną zmagań amatorów biegania w terenie będą morenowe wzgórza otaczające Gdynię – miasto, gdzie nowoczesne centrum jest na wyciagnięcie ręki od terenów wprost idealnych dla uprawiania sportów outdoorowych – w tym biegów trailowych.

Dla początkujących, lubiących spędzać czas na wolnym powietrzu oraz miłośników nordic walking, przygotowaliśmy niedługą, prawie 4 km trasę. Gwarantujemy, że na tym dystansie do mety dotrze każdy, nawet maszerując. Dla lubiących wyścigi i chcących wejść do rankingu cyklu Salomona, wytyczyliśmy 10 km dystans po leśnych ścieżkach, z krótkimi, aczkolwiek często wymagającymi, podbiegami i zbiegami.

Tak jak podczas wszystkich zawodów, najlepsi zostaną nagrodzeni, ale większość nagród, m.in. odzież i gadżety biegowe oraz pulsometr, rozlosujemy spośród wszystkich startujących.

Podstawowe informacje:

  • Start biegu: niedziela, 09.05.2010, godz. 10.00.
  • Baza zawodów: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Wolności 22b, Gdynia
  • Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - dla pierwszych trójek w kat. M i K nagrody rzeczowe w formie bonów o łącznej wartości min. 3.000 zł, losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich startujących (m.in. monitor pracy serca firmy Suunto)
  • Wpisowe 15 zł płatne przed startem przy rejestracji, dla osób, które zarejestrują się wcześniej mailowo i dokonają wpłaty na konto – 10zł

więcej informacji Adam Augustyniak 502 060 080, adam@gringo.pl