09.06.11
Agencja organizatorem XI Międzynarodowego Forum Gospodarczego

Miło nam poinformować, iż Agencja zwyciężyła w organizowanym przez Miasto Gdynia przetargu na opracowanie koncepcji i organizację Forum Gospodarczego w Gdyni.

Tegoroczne spotkanie ludzi biznesu i nauki będzie miało miejsce 14 października. Okazji do dyskusji i wymiany doświadczeń dostarczą ekspercie z całego świata.

Dyskusje panelowe XI edycji Forum będą toczyły się w ramach IV konferencji tematycznych: Gospodarki morskiej, Przemysłu czasu wolnego, Przemysłów kreatywnych, a także, po raz pierwszy w historii Forum, Panelu ekologicznego.

Na łamach panelu Gospodarki morskiej prowadzona będzie m.in. dyskusja o nowej roli Polski w globalnym przemyśle stoczniowym w świetle polskiej prezydencji w Unii Europejskiej, eksperci panelu Przemysł czasu wolnego spróbują znaleźć odpowiedź na najbardziej aktualne pytanie w polskiej branży turystycznej – jak wdrażać markowe produkty turystyczne. W ramach panelu Przemysły kreatywne zastanawiać się będziemy, jak szeroko rozumiany design może wpływać na jakość życia codziennego (design for a better life).  W tym roku jeden z paneli Forum Gospodarczego poświecony będzie także sukcesom i problemom związanym z zagospodarowaniem odpadów.

Już dziś serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym październikowym wydarzeniu.