Panel PROMOCJA MIĘDZYNARODOWA

11.10.10
X Międzynarodowe Forum Gospodarcze Gdynia 2010

Podczas Jubileuszowego X Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Gdyni eksperci z całego świata dyskutowali o promocji międzynarodowej, designie, gospodarce morskiej, turystyce i zagospodarowaniu terenów leżących nad wodą.

 

Ponad 1500 uczestników, 5 paneli tematycznych, 4 warsztaty branżowe, spotykania w 4 miejscach, liczne imprezy towarzyszące. Obecność gości specjalnych – m.in. prof. Witolda Orłowskiego, Mirosława Gronickiego i Jerzego Buzka potwierdziła rangę wydarzenia.

Tematów do burzliwych dyskusji dostarczyli zaproszeni goście: architekci, urbaniści, eksperci od gospodarki morskiej oraz specjaliści od promocji.

Po raz pierwszy była możliwość zdobycia praktycznych umiejętności przydatnych w prowadzeniu biznesu. Temu służyły warsztaty branżowe, których tematyka dotyczyła takich obszarów jak kreatywność, strategia biznesowa, czy wykorzystanie potencjału klastrów biznesowych.

Międzynarodowe Forum Gospodarcze w Gdyni to doskonała okazja do spotkania i dyskusji o gospodarce. Otwarta formuła sprawiła, że głos mógł zabrać każdy, kto zdecydował się wziąć udział w imprezie. Stworzenie klimatu i okazji do dyskusji, wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów to podstawowy cel, który przyświecał organizatorom. Wymiernym efektem X Forum było wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję rozbudowy Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego przez Honorowego Obywatela Miasta Gdyni – Jerzego Buzka, patrona I edycji Forum w 2001 roku. 

Fotogaleria X MFG

Skrócona foto relacja wydarzenia - PAP Fotokast