Prof. Burton Lee

27.10.10
Jak zamienić pomysł w biznes? Odpowiada - Prof. Burton Lee z Uniwersytetu Standford. Wykład: Politechnika Gdańska, 4.11.2010 r.

Chcesz dowiedzieć się jak rozwija się przedsiębiorczość akademicka w Stanach? Jak wygląda współpraca z NASA i największymi firmami z Doliny Krzemowej?

4 listopada 2011, godz. 14.00-16.00, Politechnika Gdańska, sala 300 (wstęp wolny)

Wykład pt.: Entrepreneurship by Burton Lee. Advices for young entrepreneurs.


Profesor Burton Lee – naukowiec, menedżer, ekspert. Wykładowca Uniwersytetu Stanford z dużym doświadczeniem menedżerskim już 4 listopada odwiedzi Politechnikę Gdańską, aby podzielić się swoim doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami i studentami planującymi założyć własną firmę.

Współpracownik między innymi takich firm jak: Hewlett Packard, General Electric czy DaimlerChrysler. Dodatkowo doradca instytucji rządowych: Stanów Zjednoczonych, Japonii, Irlandii, Meksyku czy Jamajki.

Wykładowca największych uczelni na świecie: Massachusetts Institute of Technology, Stanford University, uczelni we Francji czy Hiszpanii.
Ekspert w zakresie private equity, Venture capital – współpracował m.in. z instytucjami z Wall Street oraz Europejską Siecią Aniołów Biznesu (EBAN).
Posiada doświadczenie w zakresie innowacyjnych technologii, od wielu lat współpracuje z NASA wspólnie realizując wiele projektów.


Jest to niepowtarzalna okazja do spotkania się z Profesorem Lee i porozmawiania o możliwościach zamienienia innowacyjnych pomysłów w biznes.

Współorganizator: Pomorskie SF BCC www.pomorze.sfbcc.org.pl