28.01.19
GDYNIA DLA FIRM RODZINNYCH – Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie.

Już 31 stycznia Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na pierwsze seminarium adresowane do gdyńskich firm rodzinnych. Miasto Gdynia realizuje je we współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Związkiem Miast Polskich. Seminarium #1 poruszy temat praktycznego podejścia do budowy i trwałości lokalnego biznesu rodzinnego: sukcesja, zarządzanie, polityka miasta.

Dla kogo, gdzie i kiedy?

Spotkanie adresowane jest do zakwalifikowanych do Projektu przedsiębiorców prowadzących swój biznes rodzinny w Gdyni. Zaczynamy o 9:00 w Gdynia InfoBox przy ul. Świętojańskiej 30 poranną kawą biznesu rodzinnego z Animatorem Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Gdyni oraz ekspertami Projektu ze Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i Związku Miast Polskich. Będzie to okazja do zapoznania się i rozmowy z osobami prowadzącymi Projekt.

O godzinie 10:00 Wiceprezydent Katarzyna Gruszecka-Spychała otworzy cykl prezentacji oraz zaprosi do udziału w dyskusji.

Po lunchu do przedsiębiorców dołączą o godz. 13.00 przedstawiciele otoczenia biznesu: z instytucji współodpowiedzialnych za tworzenie odpowiedniego klimatu dla przedsiębiorczości rodzinnej. Celem tej części będzie panel dyskusyjny kreślący kierunki niezbędnych działań dla stworzenia najlepszych warunków rozwoju dla firm rodzinnych w Gdyni.

Do udziału w seminarium wymagana jest rejestracja do Projektu, którą zajmuje się Animator Lokalny Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Gdyni – pani Magdalena Urban

E-mail: lck-gdynia@firmyrodzinne.eu, m.urban@gdynia.pl 

Telefon: 887 448 873, 58 668 20 23

Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości – Lokalne Centrum Kompetencji Rozwoju FR – ul. 10 Lutego 24, pok. 05

Partnerem projektu jest także Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o.