29.05.12
Zapraszamy do udziału w XII Międzynarodowym Forum Gospodarczym

XII Międzynarodowe Forum Gospodarcze w Gdyni odbędzie się w tym roku w dniu 12 października.
Organizatorami tego gdyńskiego wydarzenia biznesowego jest Miasto Gdynia oraz Agencja Rozwoju Gdyni, która wygrała przetarg na opracowanie koncepcji i organizację tegorocznej imprezy.

 

Międzynarodowe Forum Gospodarcze w Gdyni przyzwyczaiło już swoich gości do wysokiego poziomu merytorycznego spotkań, podczas których poruszane są najistotniejsze tematy dotyczące poszczególnych dziedzin gospodarki.

XII edycja tego wydarzenia to kontynuacja i rozwój dorobku poprzednich odsłon imprezy. Założeniem organizatorów jest poszukiwanie takich tematów do dyskusji, które łączą w sobie cechy aktualności i realności na gruncie biznesowych zmagań. W ramach tegorocznej edycji Forum odbędą się trzy panele tematyczne: Gospodarka Morska, Przemysł Czasu Wolnego oraz Panel Środowiskowy. Wiodącymi tematami konferencji będą: „Główne sektory polskiej gospodarki morskiej - strategia rozwoju”, „Moda na sport. Szanse, zagrożenia i praktyczne doświadczenia” oraz „Gospodarka odpadami – wyzwania, którym musimy sprostać”.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym gdyńskim Forum!