19.01.10
Wspieramy Gdyński Biznes Plan

Anna Somorowska prezes zarządu Agencji została drugi raz z rzędu zaproszona do jury konkursu na Gdyński Biznes Plan, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością nie tylko w samej Gdyni i Trójmieście.Agencja ufundowała także nagrodę dla zwycięzców- w postaci opracowania wniosku unijnego dla MSP.

Przypominamy ze głowną nagrodą dla zwyciezcy jest wyjazd na targi EXPO do Szanghaju w 2010 roku. Wszystkie szczególy znajdziecie Państwo na wwww.gdynia.pl

Idea Konkursu sprowadza się do umożliwienia realizacji pomysłów biznesowych przez ludzi, którzy albo nie mają jakichkolwiek doświadczeń na tym polu, albo niewielkie i niezbyt udane. Kluczem do powodzenia na rynku jest bowiem dobry, oparty na sprawdzonych zasadach biznesplan!

Zgodnie z postanowieniami Regulaminu Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech etapach na terenie Gminy Gdynia w terminie 4.01 - 31.05.2010 r.

W etapie pierwszym w dniach 4 - 31.01.2010 r. uczestnicy konkursu złożą Organizatorowi (tj. Gminie Miasta Gdyni) zgłoszenia udziału na arkuszu informacyjnym - zgłoszeniu uczestnictwa w Konkursie „Gdyński Biznesplan 2010" - do pobrania poniżej a także ze strony www.przedsiebiorczagdynia.pl lub bezpośrednio w siedzibie Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24, pokój nr 524, V p., od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.

W etapie drugim uczestnicy Konkursu dostarczają przygotowane biznesplany Organizatorowi w terminie do 31.03.2010 r. Podczas tego etapu przeprowadzone zostaną bezpłatne szkolenia w zakresie prawidłowej konstrukcji biznesplanów.

Etap trzeci zakończy się wyłonieniem finałowej dziesiątki i ogłoszeniem wyników Konkursu podczas Gali Finałowej w dniu 31.05.2010 r.