12.07.16
Wakacje Morskie Gdyni - bezpłatne spacery oraz konkurs fotograficzny

Wakacje Morskie Gdyni to otwarte zaproszenie do spędzania letniego wypoczynku w słonecznej, nadmorskiej Gdyni, w tym w szczególności do skorzystania z bogatej oferty turystyki morskiej oraz aktywnej wodniackiej, a także zajęć kreatywnych i edukacyjnych. 

Uzupełnieniem szerokiej oferty szkół i szkółek żeglarskich, centrów nurkowych, jachtklubów, firm czarterujących jachty oraz przewoźników morskich (RIB-y, statki, promy) są propozycje realizowane w ramach projektu Legenda Morska Gdyni, w tym cykl bezpłatnych spacerów letnich z atrakcjami (w każdą sobotę lipca i sierpnia, start godz. 11:00), Kurier Morski - bezpłatny dwutygodnik wakacyjny oraz konkurs fotograficzny - Legenda Morska Gdyni w Obiektywie. 

  • Wakacje Morskie Gdyni - kreatywne, tematyczne spacery prowadzone przez doświadczonych przewodników:
    • start. godz. 11:00, Gdynia InfoBox, ul. Świętojańska 30
    • soboty lipca (9, 16, 23, 30 lipca) i sierpnia (6, 13, 20, 27 sierpnia)
  • Konkurs Fotograficzny - z cennymi nagrodami (Rejs promem do Szwecji, bon na 1000 zł na zakupy w sklepie fotograficznym),  fotografia reportażowa oraz kreatywna związana z wakacjami, morzem oraz historią Gdyni. Wysyłanie prac konkursowych do 16 września. Szczegóły na stronie www.legendamorska.pl