18.05.10
Ruszają pierwsze szkolenia projektu "Już dziś nastaw się na sukces - Euro 2012 - nasze kwalifikacje, nasza wygrana"

 Z początkiem maja 2010 roku Agencja Rozwoju Gdyni jako partner projektu:

"Już dziś nastaw się na sukces - Euro 2012 - nasze kwalifikacje, nasza wygrana" 

(realizacja ze środków unijnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki działanie 8.1.1)

wraz z Liderem projektu Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną rozpoczęła przygotowania do realizacji cyklu bezpłatnych szkoleń, który pozwoli uzyskać kwalifikacje zawodowe w profesjach dla których rynek usług turystycznych dynamicznie się rozwija (profesjonalna obsługa turysty, zarządzanie bezpieczeństwem imprez masowych) oraz wzbogaci ich uczestników o kluczowe kompetencje komunikacji marketingowej, która pozwoli pracownikom na wyróżnienie ich miejsc pracy spośród konkurencji. Oferta edukacyjna projektu umożliwi zdobycie kompetencji pożądanych przez pracodawców i zarazem pozwoli na lepsze przygotowanie kadr do obsługi bezpośredniej i pośredniej klientów w kontekście...

EURO 2012

Pierwsze szkolenia odbędą się 12-13 czerwca 2010 roku w Gdyni i w Gdańsku, z zakresu:

  • "Sprzedaż i wspomaganie sprzedaży przez Internet dla sektora turystyki"
  • "Marketing narracyjny"

- tematy znane z edycji Akademii Marki Miejsc, którą uruchomiliśmy jesienią 2009 r. Tym samym niektóre tematy szkoleń Akademii Marki Miejsc, dzięki środkom z UE, możemy Państwu zaoferować we współpracy z PROT bezpłatnie. Szkolenia będą odbywały się w różnych miastach woj. pomorskiego. Beneficjanci bezpłatnych szkoleń muszą mieć siedzibę na terenie woj. pomorskiego.

W zakładce do pobrania (formularz 8.1.1) znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy oraz krótki opis w/w szkoleń.

  • UWAGA: Akademia Marki Miejsc

-  nadal będzie kontynuowała szereg specjalistycznych szkoleń z zakresu brandingu miejsc, tematy znajdziecie Państwo na naszych zakładkach "do pobrania". W przypadku wyboru tematu szkolenia, prosimy o kontakt w sprawie terminu oraz innych warunków przeprowadzenia szkolenia. Postanowiliśmy do końca roku organizować także szkolenia wyjazdowe poza woj. pomorskim.więcej informacji akademia@arg.gdynia.pl oraz 695 920 363 (JaceK Debis)

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

fotografia: źródło sxc.hu jan willen