15.06.10
Pierwsze refleksje po szkoleniach „Już dziś nastaw się na sukces – Euro 2012 – nasze kwalifikacje, nasza wygrana”

Nastawieni na sukces… po pierwszym cyklu szkoleń „Marketing narracyjny” i „Sprzedaż i wspomaganie sprzedaży przez Internet dla sektora turystyki”, weekend 12-13 czerwca 2010r., Gdynia - Gdańsk

W weekend 12-13 czerwca 2010 roku odbyły się dwa pierwsze szkolenia w ramach projektu PO KL 8.1.1. „Już dziś nastaw się na sukces – Euro 2012 – nasze kwalifikacje, nasza wygrana”, które zgromadziły w sumie 22 uczestników zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy o praktyczne wskazówki, jak się reklamować i jak sprzedawać produkty/usługi w turystyce.

Szkolenie „Sprzedaż i wspomaganie sprzedaży przez Internet dla sektora turystyki” prowadzone przez Pawła Brydak z Polish Quo Vadis Sp. z o.o. oraz Tomasza Nadolnego z CMT Consulting odbyło się w Gdańsku w Hotelu Qubus, gdzie w ciągu 2 dni uczestnicy szkolenia poszerzyli swoją wiedzę m.in. o skuteczne techniki pozycjonowania firmowej strony internetowej, social media.

Pozytywny odbiór szkolenia odzwierciedlają komentarze uczestników:

„ Szkolenie bardzo ciekawe.."

 „ Pełen profesjonalizm"

 „ Dziękuję i liczę na dalsze szkolenia"

 Natomiast podczas spotkania w Hotelu Blick w Gdyni na „Marketingu narracyjnym” z Edim Pyrkiem szkolenie było tak intensywne, że zabrakło czasu, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników, którzy zostali nawet dłużej po szkoleniu, aby . Ogromne zainteresowanie, wiele przydatnych informacji m.in. nt. marketingu, symboliki w baśniach, hipnozy w reklamie, jak i samej reklamy, ciekawe case study oraz filmy na www.ted.com to tylko część tematów zaprezentowanych w oryginalny sposób przez znakomitego podróżnika, filmowca i coacha. Warto tu przytoczyć kilka z komentarzy uczestników wyrażonych w ankiecie ewaluacyjnej na temat spotkania:

„ Fantastyczny Trener, wielopłaszczyznowa wiedza”.

 „Rewelacyjny wykładowca!”

„Więcej takich szkoleń!”

„ Bardzo proszę o informacje na maila o wszelkich podobnych szkoleniach nie tylko w Trójmieście”.

Mając na uwadze zainteresowanie uczestników większą ilością tego typu szkoleń chcemy Państwa zapewnić, że będzie jeszcze okazja spotkać się na kolejnych edycjach planowanych od jesieni 2010 do lata 2011 roku.

Będziemy Państwa informować na bieżąco na stronie Agencji oraz drogą mailową o najbliższych szkoleniach, których kolejna edycja rusza po wakacjach – od października 2010r. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany, a jeszcze się do nas nie zapisywał na szkolenia to zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: szkolenia@arg.gdynia.pl oraz prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy (link).  Tymczasem do zobaczenia na szkoleniach!