04.07.16
Konkurs dla projektantów wnętrz - Współczesny Salon Gdyński

W dniach 25-28.08.2016 r. odbędzie się w Gdyni VI już edycja Weekendu Architektury. Podobnie jak w poprzednich latach, jednym z towarzyszących mu wydarzeń będzie konkurs dla projektantów wnętrz, połączony z wystawą i debatą pokonkursową.

Oficjalnymi partnerami konkursu są miesięcznik "M jak Mieszkanie" oraz portal Archirama.pl. 

W VI edycji przedsięwzięcia, uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie zaprojektowanie nowoczesnego, estetycznego oraz funkcjonalnego „Współczesnego Salonu Gdyńskiego”. Przestrzeni, która może być wielofunkcyjna, a więc mogącej przetransformować się szybko np. w sypialnię, jadalnię, czy salę kinową lub ukierunkowanej na reprezentacyjny salon z charakterem - wyjątkowe, kameralne miejsce spotkań.
Każdy projekt powinien uwzględniać potrzeby oraz opowiadać historię jego właściciela – np. kolekcjonera marynistyki, fotografa - podróżnika, wykładowcy Akademii Morskiej czy krytyka filmowego, pasjonata polskich filmów fabularnych. Tak jak zawsze, szczególnie docenione zostaną projekty nawiązujące do gdyńskiego modernizmu, stanowiącego nierozerwalny element Gdyni i jej wizytówkę w świecie architektury. 

  • Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o zadeklarowanie się do końca lipca. Ostateczny termin przysyłania prac to 18 sierpnia 2016 r. 
  • Wszelkie informacje na temat konkursu znajdują się w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej Agencji Rozwoju Gdyni
  • Kart oraz regulamin do pobrania  link http://arg.gdynia.pl/do_pobrania.html