09.06.10
Już w ten weekend bezpłatne, profesjonalne szkolenia dla turystyki w Trójmieście! Gdynia, Gdańsk, 12-13 czerwiec 2010 r.

Przypominamy, iż 12-13 czerwca 2010r rozpoczynamy pierwsze bezpłatne szkolenia pt. „Już dziś nastaw się na sukces – Euro 2012 – nasze kwalifikacje, nasza wygrana”. Szkolenia zostały dofinansowane w ramach projektu UE PO KL 8.1.1. Agencja Rozwoju Gdyni, przygotowuje i organizuje w ramach projektu blok szkoleń pod nazwą  "Akademia Marketingu Miejsc", jeden z 3 głównych w ramach  projektu przygotowanego wspólnie z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną (www.prot.gda.pl)

Warto wziąć udział ze względu na ciekawą tematykę, która zostanie poruszona podczas 2-dniowych szkoleń w Trójmieście, profesjonalną jakość, gwarantowaną przez PROT i Akademię Marki Miejsc, o której poziomie merytorycznym i jakości szkoleń, wielu z Państwa miało okazję przekonać się osobiście. Szkolenia 12-13 czerwca obejmą następujące tematy:

  • „Sprzedaż i wspomaganie sprzedaży przez Internet dla sektora turystyki” prowadzone przez dwóch znakomitych trenerów – Pana Pawła Brydak z Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. oraz przez Pana Tomasza Nadolnego z CMT Consulting. Zaprezentowanie Internetu jako znakomitego narzędzia zarówno w promocji, jak i do efektywnej sprzedaży produktów i usług.
  • „Marketing narracyjny” prowadzone przez trenera m.in. Akademii Marki Miejsc -  Ediego Pyrka. Podczas szkolenia będą mieli Państwo okazję poznać techniki pamięciowe, czyli jak za pomocą opowiadania zainteresować produktem, usługą, miastem czy regionem oraz jak wykorzystać opowieść do tworzenia Marki. To tylko część tematyki, którą zaprezentuje znakomity trener, dziennikarz, filmowiec, terapeuta, etc.

Gdzie, co, kiedy?

„Sprzedaż i wspomaganie sprzedaży przez Internet dla sektora turystyki”

12-13 czerwca 2010, g. 9.00-17.00, Hotel Qubus w Gdańsku przy ul. Chmielnej 47-52.

 

„Marketing narracyjny”

12-13 czerwca 2010, g. 9.00-17.00, Hotel Blick w Gdyni przy ul. Jana z Kolna 6.

 

Zapewniamy:

  • ciekawe, bezpłatne szkolenia prowadzone przez profesjonalistów i praktyków
  • certyfikat ukończenia szkolenia
  • wyżywienie (przerwy kawowe, obiad)
  • możliwość poznania ciekawych osób z branży turystycznej

 

Zgłoszenia w postaci wypełnionego formularza prosimy kierować mailem na adres: szkolenia@arg.gdynia.pl , bądź pod nr fax.: (58) 669 70 04.

 

Szkolenia skierowane są przede wszystkim do osób zatrudnionych w środowisku i branży turystycznej, zamieszkałych w woj. pomorskim, które z własnej inicjatywy, w czasie wolnym od pracy (głównie w systemie weekendowym) zainteresowane są nabyciem nowych umiejętności lub uzupełnieniem/podwyższeniem wcześniej nabytych kwalifikacji.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu szkoleniowego POKL 8.1.1. „Już dziś nastaw się na sukces – Euro 2012 – nasze kwalifikacje, nasza wygrana” we współpracy Agencji Rozwoju Gdyni Sp. z o.o. z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną.