proj. Izabela Jackowska dla Agencji Rozwoju Gdyni

01.07.14
Już jest!!! Nowy numer letniego, ilustrowanego Kuriera Morskiego Gdyni!

Kurier Morski - ilustrowany, bezpłatny magazyn wakacyjny, a wydawany w ramach projektu Legenda Morska Gdyni, już ponownie dostępny! Nr 1 - ukazał się z datą 1 lipca, w atrakcyjnym formacie A3, nawiązując do najlepszych tradycji edytorskich i wydawniczych - złotej epoki prasy w Polsce i na świecie. 

W Kurierze znajdują się tradycyjnie teksty i artykuły poświęcone legendarnym statkom, okrętom, postaciom, komiks historyczny, a także wiele aktualności, w tym "spod Żagla" - o wyprawie do lodowej krainy, kalendarium wydarzeń kulturalnych do 15 lipca, opisów akcji i działań Muzeum Miasta Gdyni oraz Hal Targowych Gdyni, obiektów o zgoła różnym profilu, ale połączonych wspólną pasją do architektury modernistycznej oraz warsztatów kreatywnych. 

W numerze także wiele ciekawostek morskich i modernistycznych, w tym Galeria Eksponatów Morskich, czy Archi Quiz Gdyńskiego Modernizmu oraz Legendy Morskiej Gdyni.

Wydanie papierowe jest dostępne m.in. w Miejskiej Informacji przy ul. 10 Lutego 24, Gdynia InfoBox ul. Świętojańska 30 oraz CultureBox, a także w wielu innych punktach partnerskich na terenie Gdyni oraz regionu.

Wydanie elektroniczne - tradycyjnie dostępne na naszej stronie w zakładce do pobrania - http://arg.gdynia.pl/do_pobrania.html. 

Zapraszamy do lektury!!!