<< wróć

19.06.17
III Dzień Kreatywny oraz I Śniadaniowe Mistrzostwa Hal Targowych

III Dzień Kreatywny Hal Targowych

24 czerwca, od 9:30

Na uczestników czekają na  kreatywne warsztaty MiniPaletoweLove z Fab Lab Trójmiasto i projektowanie oświetlenia z MaradDesign (obowiązują zapisy), Mleczny Piknik Śniadaniowy z mlecznymi warsztatami dla dzieci oraz Loteryjka Kreatywna, gdzie każdy los wygrywa.

Zapraszamy także pasjonatów twórczego gotowania na I edycję:
"Śniadaniowych Mistrzostw Hal Targowych"

Wydarzenie jest znakomitą okazją zarówno do świetnej zabawy z nutką adrenaliny, po drugie daje możliwość sprawdzenia, przetestowania swoich inspiracji i pomysłów kulinarnych w szerszym gronie odbiorców, po trzecie stwarza realną szansę na zdobycie niezbywalnej chwały - tytułu pierwszego laureata "Halowych Mistrzostw Śniadaniowych" miejskich Hal Targowych.

Do tej pory w edycjach "Śniadań mistrzów" występowali u nas tak znakomici kucharze (ze Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni) jak:
Jacek Fedde - szef Fedde Bistro 

Diana Volokhova - cukiernia "Więcej" ul. Kilińskiego 6
Ewa Malika Szyc Juchnowicz - restauracja "Malika"
Marcin Popielarz - szef kuchni "Białego Królika"

Zapraszamy całe rodziny do wspólnego udziału i zabawy. Zapisać można dwuosobowe drużyny (z czego tylko jedna musi być pełnoletnia).

Nagrodą naszej zabawy będą m.in. vouchery do najlepszych gdyńskich restauracji, pamiątkowy dyplom oraz czapki kucharskie dla zwycięskiej drużyny. Link do Regulaminu:

http://arg.gdynia.pl/uploads/media/Regulamin-Mistrzostwa_Śniadaniowe_po_zmianach_1406.pdf

www.haletargowegdynia.pl

FB/Hale Targowe Gdynia

www.facebook.com/events/395382180858712