30.09.09
GALA 10-lecia Brief: Prezydent Gdyni otrzymał tytuł "Człowieka roku w kategorii Marketing Miejsc w Administracji Publicznej 2009"

Z wielką przyjemnością oraz satysfakcją informujemy, że obchodzący 30 września 2009 r. 10 urodziny magazyn marketingu i sprzedaży "Brief" nagrodził tytułem CZŁOWIEKA ROKU - w kategorii  Marketing Miejsc w Administracji Publicznej 2009 "najlepszego gospodarza i prezydenta Gdyni  Wojciecha Szczurka  za działania marketingowe ostatnich lat, w tym: kampanięWiejjj do Gdyni!, wydarzenia, realizacje wydarzeń promujących miasto takich jak Zlot Wielkich Żaglowców The Tall Ships Races 2009, Opener Festival, Ladies Jazz Festival, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, Festiwal Kultur Świata Globaltica, Gdynia Sailing Days, Forum Ekonomiczne w Gdyni, Gdynia Design Days. Gdynia jako jedyne polskie miasto znalazła się na pierwszej międzynarodowej planszy Monopoly Świat. W 2008 r. świetna kampania wizerunkowa Mistrzostwa Świata w Odpoczywaniu.

Miło na tym bardziej, że i Agencja Rozwoju Gdyni dołożyła swoją cegiełkę do nagrody, przygotowując i organizaując m.in. 18 maja konferencję prasową w PAP w Warszawie dot. kampanii "Wiejjj do Gdyni" oraz koncepcje merytoroczną oraz promocji IX Międzynarodowego Forum Gospodarczego, którego Brief jest patronem medialnym.

Warto także przypomnieć, że Gdynia jako pierwsze miasto w Polsce przeprowadziła profesjonalną ogólnopolską kampanię wizerunkową miasta,

Z okazji 10-urodzin BRIEF-u całej redakcji składamy serdeczne gratulacje.