26.01.10
"Czas na Bałtyk" - plażowa akcja promocyjna w ...kurortach narciarskich

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna (oficjalny partner ARG), razem z Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną rozpoczęły promocję marki "Polskiego Morza". Pod hasłem "Czas na Bałtyk" rozpoczęto działania w obszarze m.in. promocji BTL. Akcję wspierają gminy nadmorskie oraz władze regionalne. Patronat nad kampanią objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. Węgrom udało się z Balatonem, wierzymy także "w nasz Bałtyk".

Pomysł pierwszej akcji miał zaskoczyć, pobudzić wyobraźnię, zwrócić uwagę atrakcyjnej grupy klientów - czyli pasjonatów narciarstwa oraz media publiczne, lekko zmęczonych ciągłym relacjonowaniem kataklizmów Zimy Milenium. Akcja już odniosła spory sukces: 

Narciarzy, którzy odwiedzili i odwiedzą podczas ferii zimowych stoki w Jurgowie i Karpaczu zaskoczy niecodzienny widok: na prawdziwej piaszczystej plaży, w strojach kąpielowych i okularach przeciwsłonecznych pojawią się urlopowicze prosto znad Bałtyku.

Zimowa akcja zainauguruje całoroczną kampanię „Czas na Bałtyk”. Celem kampanii „Czas na Bałtyk” jest zachęcanie Polaków do wypoczynku w kurortach polskiego Wybrzeża. Na jej inaugurację organizatorzy wybrali ferie zimowe, które jako czas wolny przybliżają już plany wakacyjne. Stąd pomysł na odtworzenie obrazków prosto z bałtyckich plaż w górskiej scenerii.

więcej informacji na stronie:wwww.poznaj3miasto.pl