20.06.17
29 czerwca - Spacer z kapitanem Legendy Morskiej Gdyni

"Spacer z Kapitanem", 29 czerwca, start. 17:00

To specjalne wydarzenie projektu Legendy Morskiej Gdyni, w trakcie którego każdy uczestnik spaceru, będzie miał niepowtarzalną okazję do poznania niezwykłych osób, "ludzi morza", szczególnie blisko związanych z wątkami Legendy Morskiej Gdyni.

29 czerwca bohaterem spaceru, w tym głównym narratorem na trasie, będzie kapitan ż.w. Andrzej Królikowski prezes Stowarzyszenia Kapitanów Żeglugi Wielkiej oraz Ligi Morskiej i Rzecznej.

Razem z kapitanem na trasę spaceru wyruszy Aleksander Kuba Gosk, publicysta i ekspert morski, pomysłodawca oraz koordynator wielu wydarzeń żeglarskich.

Spacer z kapitanem stanowi nie tylko okazję do posłuchania barwnych, niezwykłych opowieści, poszerzających naszą wiedzę o morskiej Gdyni i żeglarstwie.  Wydarzenie pozwoli także na "uchwycenie" w obiektywie unikalnych kadrów w tematyce "człowiek i morze".

·         Start spaceru - Miejska Informacja, ul. 10 Lutego 24, Gdynia

·         Kiedy? 29 sierpnia, 2017 r. start 17:00

·         Trasa - Miejska Informacja, kaplica Św. Piotra i Klub Duszpasterstwa Ludzi Morza Stella Maris, Urząd Morski - wchodzimy do budynku - zwiedzamy, Molo Rybackie.

więcej infomacji:

www.legendamorskagdyni.pl

 

www.facebook.com/legendamorskagdyni